Pidele Franchise Başvuru sayfası


Pide sevmeyen var mı Allah aşkına?

Toplu yemeklerin en çok tercih edileni, evde yemek olmayan zamanların ilk akla geleni, Dede ve ninelerimizin bile çocukluğunun eve paket yaptırılarak götürüleni, üzüntümüzü ya da sevincimizi paylaştığımız törenlerin vazgeçilmez yemeği, kıymalısı, peynirlisi, otlusu ile her damağa hitap eden geleneksel pidemizi modern üretim teknikleri ile birleştirerek Pidele tabelası altında sizlere sunmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Pidele’yi kurarken, misafirlerimizin gönül rahatlığıyla tercih edeceği, kendileri gelirken dostlarına da aynı gönül rahatlığıyla tavsiye edeceği bir mekan olarak sunmaları için 3 temel prensip belirledik. Ulaşılabilir fiyat, hijyenik üretim, lezzetli ve iyi bir sunuma sahip ürünler. Bu 3 prensibin çatısı altında klasik pide lezzetlerini kendimize özgü hamurumuz ve pişirme tekniği ile sunmasının yanı sıra sadece Pidele’de bulabileceğiniz bir çok yeni lezzeti de menümüze ekledik. Pidele’de herkese göre bir lezzet bulunmalı fikri ile pide ve çıtır lahmacun çeşitlerimizin yanına çorba, kahvaltı ve her zaman taze sebzelerden ve sipariş geldiği an yapılan salataları da koymayı unutmadık.

Kısa sürede sevilen Pidele markasını ve lezzetli ürünlerini daha çok kişiyle buluşturarak, bizimle büyümek ve çok kazanmak istiyorsanız franchisee’miz olabilirsiniz.

  Franchise adaylarımızda aradığımız özellikler;
 • Dinamik, genç ve kazançlı bir markayı temsil etme isteği,
 • Vazgeçilmez prensiplerimiz olan “Ulaşılabilir fiyat”, “hijyenik üretim”, “lezzetli ve iyi bir sunuma sahip ürünler” üretmeyi ve misafirlerine sunmayı benimsemiş olmak,
 • Geleneksel Türk lezzeti Pideyi, Pidele yorumu ve modern güçlü bir çizgiyle daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak,
 • Gerekli yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.

  Franchise başvuru ve yatırımcı olma süreci;
 • Franchise adayı talebini web sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilir. Başvuru yapan yatırımcı adayımıza telefon ile ön bilgi verilir ve yüz yüze tanışmak için İzmir’deki genel merkezimize davet edilir.
 • Franchise adayı restoran açacağı bölge bilgisi ile birlikte kendini tanıtmak ve Pidele yatırım koşullarını detaylı öğrenmek üzere Yatırımcı Değerlendirme Ekibimiz ile bir araya gelir.
 • Yatırımcı Değerlendirme Ekibinin verdiği onay ile iş ortaklığı için resmi sözleşme imzalanır. Franchising bedeli, inşaat bedeli, endüstriyel mutfak ekipmanları, işletme programı, araç / gereçler ile mobilya bedelinden oluşan yatırım bedeli yatırımcıdan alınır ve restoranın açılması kararlaştırılan bölge yeni franchisee görüşmelerine kapatılır.
 • Franchise’miz ile birlikte restoran için en uygun nokta bulunur ve kiralama yapılır. Kiralanan dükkanın projesi hazırlanır ve inşaat süreci başlar.
 • İnşaat sürecinin sonuna doğru yatırımcımız ile birlikte şube operasyonunun sorunsuz ve sağlıklı yürütülebilmesi için gerekli yeterlilikte ve adette personel alımı yapılır.
 • İnşaat sonrası üretime hazır hale gelen restoranımızda şube personeli, Pidele eğitim ekibi tarafından yeni açılan franchisee’nin kendi mutfağında eğitilir. Personel, Pidele’nin ürün kalitesi, hijyenik üretim, sipariş alımı, pazarlama, finans ve şube yönetimi gibi konularda eğitim programına tabi tutulur.
 • Eğitim süreci tamamlanan şubenin açılışı gerçekleşir ve misafirlerini kabul etmeye başlar.

Franchise Başvuru Formu